Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovare Xhoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
  • Emri i Vërtetë:
  • Kosovare Haxha
BIOGRAFIA: Kosovare Xhoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Shtator 2010, Kosovare Haxha publikon videoklipin "Bye Bye". Më datë 9 Mars 2011, Kosovare Xhoni publikon videoklipin "Eyo Eyo", në bashkëpunim me Maksi. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Me këtë këngë, Kosovare Xhoni merr pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në vitin 2011, Kosovare Xhoni publikon albumin "Sa Mir Vallen Ti E Lun"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥Sa Mir Vallen Ti E Lun (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Onanta Spahiu

Enki

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Kristela Gjoka

Viki

Bora Fera

Floriana

Kristine Elezaj

Tags: Kosovare Xhoni, Kosovare Haxha, Kosovare


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet