TEKSTESHQIP

Kosovare Xhoni
Per Nje Moment
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Nje Moment" kënduar nga Kosovare Xhoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.