Kosta Bonshi
Kosta Bonshi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • DurrësBiografia

BIOGRAFIA: Kosta Bonshi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe e lehtë. Ai ka lindur ne qytetin e Durresit. Në vitin 2009, Kosta publikon albumin "Për ty" nga produksioni Elrodi Music. Më datë 11 Mars 2009, Kosta publikon videoklipin "Për Ty". Më datë 11 Mars 2009, Kosta publikon videoklipin "Me Ka Prish Menjen Komshia". Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Në vitin 2009, Kosta publikon albumin "Për Ty". Më datë 30 Dhjetor 2022, Kosta Bonshi publikon videoklipin "Vagabondo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1