Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozeta Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Vlore 
BIOGRAFIA: Kozeta Shabani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Në vitin 2008, Kozeta Shabani publikon albumin "Moj Belo Moj Belike". Më datë 12 Maj 2012, Panajot Malaj publikon videoklipin "Dhenderr Te Me Bej Nena", në bashkëpunim me Kozeta Shabani. Më datë 14 Prill 2015, Kozeta Shabani & Aldo Hoxha publikojnë videoklipin "Vella Dhe Moter". Më datë 1 Shkurt 2017, Ervis Seiti publikon videoklipin "Si Dy Lule Laberie", në bashkëpunim me Kozeta Shabani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Moj Belo Moj Belike (2008)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kozeta Shabani

Komente 0