TEKSTESHQIP

Kozeta
Eja Me Mua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Me Mua" kënduar nga Kozeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike dhe arranzhimin e përgatiti Fabian Asllani, teksa kënga është një krijim me tekst nga Ilir Hoxha.