TEKSTESHQIP

Kozeta
Netë Me Shi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Netë Me Shi" kënduar nga Kozeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe orkestrimi vjen e realizuar nga Fabian Asllani, teksa autor i tekstit është Ilir Hoxha.