TEKSTESHQIP

Kozeta
Sa Interesant
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Interesant" kënduar nga Kozeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën dhe për okestracionin është kujdesur Fabian Asllani, teksa autor i tekstit është Gjergj Jorgaqi.