Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krayzie Xia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Krayzie Xia është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shqipran Maliqi

Armend Sherifi

Trim Jakupi

Muaad

Kasso

Besart Halimi

Jashar Hoxha

Dossi A.K.A Professional's

Patriot Deliu

Shkelqim Mavraj

Tags: Krayzie Xia


Komente mbi këtë artist