TEKSTESHQIP

Krenar Krasniqi
Asaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asaj" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj projekti vjen tek shikuesit nga ana vizuale edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 18 Prill 2020. Autor i tekstit është Kreshnik Avdiu, ndërsa për okestracionin është kujdesur Labinot Mezini.