Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Krenar Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 13 Maj 2017, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Date E Veçante", në bashkëpunim me Lori. Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Muzike E Lehte". Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2017". Më datë 15 Korrik 2018, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Gabimin Falma". Në vitin 2018, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2018". Më datë 9 Qershor 2019, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "E Shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentLive 2019 (2019)

Live 2018 (2018)

Live 2017 (2017)

Muzike E Lehte (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Bajra

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Gjergj Tunaj

Reli Mborjes

Naim Smakolli (Nimi)

Flakron Voca

Omar

Lorik Kasapolli

Amir Rexhepi

Tags: Krenar Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet