TEKSTESHQIP

Krenar Krasniqi
Te Kalaja E Ulqinit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kalaja E Ulqinit" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.