TEKSTESHQIP

Krenar Krasniqi
Skifterja Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Skifterja Ime" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.