TEKSTESHQIP

Krenar Krasniqi
Ai Kujtim I Vjeter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ai Kujtim I Vjeter" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Labinot Mezini.