TEKSTESHQIP

Krenar Krasniqi
Ndryshove
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndryshove" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 22 Shkurt 2023, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Ndryshove". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Labinot Mezini, ndërsa tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.