Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kreshnik Alikaj (Niku)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Kreshnik Alikaj
  • Vendlindja:
  • Gjirokaster 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kreshnik Alikaj (Niku) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Gusht 2017, Kreshnik Alikaj (Niku) publikon videoklipin "Dashuria E Nenes". Në Tetor 2018, Kreshnik Alikaj merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Instagrami"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Feti Janca

Klajdjan Torra

Arjan Begaj

Ardit Brami

Pandeli Tocka

Perlat Merko

Fredi Gjishti

Dritan Banaj

Idajet Hysa

Bledi Hatija

Tags: Kreshnik Alikaj, Niku, Niku Alikaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet