Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kreshnik Ibrahimi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Opaj 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Kreshnik Ibrahimi është një shkrimtar. Kreshnik Ibrahimi ka lindur ne fshatin Opaj te Kumanoves. Ka mbaruar Fakultetin Juridik ne Universitetin Shteteror te Tetoves me date 27.10.2009. Qe ne rinine e tij te hershme ishte i apasionuar ndaj artit te letersise e ne vecanti, ndaj poezise lirike. Perkrahje te parreshtur ne kete drejtim kishte nga ungji i tij, Nehas Sopaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Gajur Pajaziti

Besnik Jaha

Albi Lushi

Josif Gegprifti

Kasam Shaqirvela

Matt K

Romario Xhaferri

Orhan Dauti

Donis Lleshi

Rrustem Geci

Tags: Kreshnik Ibrahimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet