A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krijel Flexy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Engjell Krifa
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Krijel Flexy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Krijel Flexy është emri i artit i këngëtarit Engjell Krifa me origjinë shqiptare, i cili është mjaft i njohur për muzikën rep që bën nga adoleshentët në Itali. Më datë 10 Korrik 2017, Chroma & Krijel Flexy publikojnë videoklipin "Fresh Air". Më datë 7 Tetor 2017, Krijel Flexy publikon videoklipin "Siete Solo P...". Më datë 16 Tetor 2017, Chroma & Krijel Flexy publikojnë videoklipin "Sto Bene Tra I Miei". Më datë 12 Janar 2018, Krijel ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mistiku

I2rejt

Ex Wolf

Blake

Kia

Narly

3 Treshi

Buta

DurimKid

Liil Craizy


Tags: Krijel Flexy, Engjell Krifa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019