Më mbaj mend (për 1 muaj)


Krimineli - Non Stop

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Non Stop".
3. Video është e këngës "Non Stop", por nuk këndohet nga Krimineli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Krimineli - Non Stop  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Rrugt E Zeza"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

04/05/2008

2008-05-03T23:00:00+00:0024 or non stop kriminel deri nvarr jam bash patriot e shetis neper terr, me i tuf bajzjan , kam nje qellim po ata spo e thom qe prangat ndur, vitet mrapa n`hekra i thur sdu me u mburr,se jeta jeme e ktij bajzjani vjen ky djali i nxeht si vullkani jam ai tipi zemerluani.Neper rrug shumb kurr erdhi bajzjani.M`fal nani sbani thani, dymek dicka po bani deshta per me e dit kta cunat kush i mledh you will screem my name all night bad boy krimineli let`s go

REF.:
Qe ala djal nane neper vene tu lan nam jam krenar qe jam bajzjane mori nane se bajzjant permenen neper vene tu lan emer si termeti nen tok me dasht na boten e shemim.

Jam perdijs tu ec neper rrug si shejtani kam men eci gup gup, jeta n`bajz asht si me ken en Kub a i sheh trimat nakun, O zot kan hup se nana tu kja djalin ku eka shum vite pa e pa bela asht en burg ala se jeta kshtu e ka dika pret dika vret. A ke degju per shokt e mi?Qe i kan denu perjet?E nana e shkreta ala po e pret djalin e vet per me u kthy pushteti e ka denua bela se sheh ma me sy.do albanian qe i kena pas ne sy kena pa si i kan shkatrru edhe na i kena than dy.E ku ka pas naj convict qe mu mka kqyr ne sy kam leviz neper terr dhe kryt ja kam thy.

REF.:
Qe ala djal nane neper vene tu lan nam jam krenar qe jam bajzjane mori nane se bajzjant permenen neper vene tu lan emer si termeti nen tok me dasht na boten e shemim.

TT n`bel kapelen n'njonen an jena gati per sherr t'vi t`thej dhamt.Bane fole per OTRin per familje t`ktij ushtari.Sa t`kem kta tan i marr ballit. Nuk flas dy her t`rri gati n`terr. Sa tvish anej e merr tan priher. Naten per terr neper vene aty thell i sheh tana jan mblell si kam pa kaher m`ka marr malli per ta sidomos tash qe jam ba OTR jam largu pak shum,prej shoqnis qe kam pas kam vertetu se jan msu prej mrapa me ta rras.Filloj bertas OTR permas, kallashi flet per mu kur eshte nevoja se per vete sflas.

REF.x2
Qe ala djal nane neper vene tu lan nam jam krenar qe jam bajzjane mori nane se bajzjant permenen neper vene tu lan emer si termeti nen tok me dasht na boten e shemim.


Ky tekst u dërgua nga Master
Më Shumë Këngë Nga Krimineli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet