Më mbaj mend (për 1 muaj)


Krimineli - Freestyle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Krimineli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Krimineli - Freestyle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  30

Këngë e albumit:

"Rrugt E Zeza"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Skan ku me shku mo skan ku me dal
rrepin e kom ndor rrepim jem i shkon fatal
Smunen me nal xhelozojn Badihava
jom ai tipi qe del per terr e tjert smunen me pa
Ulu mos bo zo kur tjem gati per me qit Se
rrepi ne Shqipni e don si rrepi ne Amerik pik
Se ke dit se kthehem prap 1 dit e me rrima ja u thej kryt
ZVARRANIK ju jeni Kqit si ju shof perdit para meje ju bjen T'fikt
Pranej ti rrin larg meje se perndryshe tkena fshhht
Hala ti nuk e din qe kjo loj osht me Pasoj
Qet 1 fjal gabim e perfundon me plumb N'Goj /
nuk jan tan njisoj varet si je gatua
varet qka ke ba varet si ke jetua
per mua lek drog kallabllak shok
Se perndryshe nuk e dua me jetua nkyt nenqim tok
kupton shoku jem
jo krimi kurr sndryshoi
e di se kurr sgaboi
e di se ku karin shkoj po ska rendsi
me dal e me hi
me ba freestyle shoku
jam i rradh shoku
me mu sta qet shoku
...
nuk pe din se kur ta qet
qater un du me dal
qija nanen qysh po dalin tan plumat zingjir freestyle
po nuk po du me e dit se nrap ja ve pik
ose vet po t du met ardh du met dal..
ndonse e kam nji sniper me ta ba zhurm nkry
nanen nbir tpillit pse karin mshef nsy
ti e din se per rrep me mua nuk ta qet
ti e din se ku karin jam
he tqisha at mbret


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Krimineli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet