Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Krimineli - Liza  (Feat. JKN)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/10/2013

2013-10-11T06:35:08

Featuring

JKNKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Liza" kënduar nga Krimineli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hidaver Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Shkove ti lamtumirë
Nuk më the
Dhe një ditë mu kujtua
Ai moment

Ref:
Liza-Liza,o moj Liza
O moj Liza,ty të kujtoj
O Liza-Liza o moj Liza
O moj Liza ty s'të harroj

Të kujtoj,
Jo nuk mundem të harroj
Dhe ja sot u inspirova
Të këndoj

Ref:
Liza-Liza,o moj Liza
O moj Liza,ty të kujtoj
O Liza-Liza o moj Liza
O moj Liza ty s'të harroj

Teksti:A.Asani
Muzika:A.AsaniMë Shumë Këngë Nga Krimineli:

Më Shumë...