A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kripëmjaltëzat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Kripëmjaltëzat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2004, Leonard Bombaj marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 3 me këngën "Mirmengjes Miss Lamtumire", në bashkëpunim me Evis Mula & Kripmjaltezat. Më datë 1 Prill 2013, Kripmjaltezat publikojnë videoklipin "Ninulla E Frikes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Leonard Bombaj

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kori I Fëmijëve Diamantët

Grupi Shoqet

Mams

Zërat Gazmorë

Dreams

Yjet E Panjohur

Qelbanix

West Side Family

Grupi Tepelenes

Djemte E Detit


Tags: Kripëmjaltëzat, Kripemjatezat, Ajsi, Kenge Per Femije, Planeti Kripmjaltezat, Leonard Bombaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019