Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kripmjaltezat - Fluturim Mbi Shqiperi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Ne jemi ai qe nuk ose nuk ne ose ata nuk e njofin ne jemi kripjaltezat hahah mir se vini ne kete planet budall a i meqem si ne nuk ka gjysa jemi buuuuudalll hej mir keq se vini ne ktete planet eshte nje planet i shpifur oho une jom budall prandaj me quajn top gungaqi ne jemi guuungaqa aman aman hajde jasha hip hop dit dop jasha jasha kalle kripemjatezat kallne jemi nga kosova diaspora edhe shqiperia jemi jemi jemi jemi

Ata : Po na e di, se kush jeni
ato : hahaha qka keni thon ju grupi ATA
NE: se ju valla shum te zgjut e knaqet

Kripjaltesa : Top gunqaci

BRAVOOO BRAVOOO BRAVOO !!

TUNG TUNG TUNG TUNG
BYE BYE


Ky tekst u dërgua nga elmedina delishaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kripmjaltezat - Fluturim Mbi Shqiperi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturim Mbi Shqiperi".
3. Video është e këngës "Fluturim Mbi Shqiperi", por nuk këndohet nga Kripmjaltezat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kripëmjaltëzat:


Komente 0