Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristaq Lena

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kristaq Lena është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Prill 1989, Kristaq Lena merr pjesë në Kur Vjen Pranvera 1989 me këngën "E Bukura Rini"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Muharrem Herri

Petrit Dobjani

Laurin Dezdari

Aranit Kola

Mimi

Safet Ameti

Sazan Mecani

Kastriot Ago

Naim Kerçuku

Gëzim Shkreli

Tags: Kristaq Lena


Komente mbi këtë artist