Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristel Qarri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
BIOGRAFIA: Kristel Qarri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ëndërron të bëhet një soprano e famshme edhe pse i pëlqen të këndojë rryma të ndryshme muzikore. Ajo luan në piano prej dy vitesh dhe ky është aktiviteti i saj i preferuar. Përpos shkollës ajo merr dhe leksione në kanto. Me një karakter të ëmbël por të vendosur, ajo vjen në ‘The Voice Kids’ për të nisur rrugëtimin e saj në muzikë. Në vitin 2018, Kristel Qarri merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kristel Qarri

Komente 0