Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kristela Gjoka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Kristela Gjoka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2010, Kristela Gjoka merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Mall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Almeda Luca

Samanta

Risa

Joanna Wakeley

Lori Delhysa

Elisa Salla

Diinora

Deborah Xhako

Fabiola Agalliu

Elona

Tags: Kristela Gjoka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet