Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kristi Popa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Kristi Popa është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Dhjetor 1998, Kristi merr pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Egnatia". Në Nëntor 1999, Irma Libohova & Kristi Popa marrin pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Levizje". Në Nëntor 2001, Kristi merr pjesë në Kënga Magjike 2001 me këngën "Ushtari I Panjohur", në bashkëpunim me Edit Mihali. Në vitin 2001, Kristi publikon albumin "Perralle E Vertete". Në Janar 2003, Kristi merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2003 me këngën "Mjaf...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePerralle E Vertete (2001)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Nusran Fera

Chika

Sami Kallmi

Nysret Hyseni

Viagra

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Orhan Zeneli

Xhelal Xheladini


Tags: Kristi, Kristi Popa, Kristi Pope

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet