Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kristi Bakiasi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
 • Vendlindja:
 • Skrapar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Kristi Bakiasi është një shkrimtar. Studion ne gjimnazin "Ramiz Aranitasi" Corovode/ Skrapar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Denis Toçilla

Roelio Pane

Kevin Çika

Samed Hoxhaj

Serael

Premton Kryeziu

Perparim Blakaj

Leonard Shala

Qëndrim Dani

Rinor Murati

Tags: Kristi Bakiasi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet