Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Trishtim

Ajo Nate...

Sot nuk eshte nje dite normale.
As dje nuk ishte.
As neser nuk do te jete,
qe prej asaj nate...
Asaj nate e cila mbuloi çdo gje me erresiren e saj gjakpirese...
Ajo nate qe drodhi jo veç token por dhe zemrat tona. Ajo nate e pabese qe shkaterroi gjithcka ne 30 sekonda.
Ajo nate ne te cilen dikush fitoi friken, dikush lotet, hijen, dikush humbi shpresen e dikush mengjesin...
Ajo nate qe goditi fort jetet tona per mos u sheruar kurre...

- prozë nga Kristi Bakiasi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3


Më shumë nga Kristi Bakiasi


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet