Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi - Aman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ref.
Aman nese puthjen tone skam
Zemra jeme vetem qan
Dashnin fal aman aman

Strof1.

Ti e ke zonin melodi
Dhe shikimin qe bon magji
Ne ç’do prekje qe jep
Trupin ma ngrin
Nuk genjej kur te them nje jete
Se me ty o shume pak vertet
Mbyllu syt dhe degjo
Kjo zemer flet

Bridgh.
Dale me ngadale
Fale zemren fale
Se nuk duroj dot
Hajde hajde ti sot
Dale me ngadale
Fale zemren fale
Se nuk duroj dot
Hajde zemer hajde sot

Ref.
Aman nese puthjen tone skam
Zemra jeme vetem qan
Dashnin fal aman aman (2x)

Bridgh.
Dale me ngadale
Fale zemren fale
Se nuk duroj dot
Hajde hajde ti sot
Dale me ngadale
Fale zemren fale
Se nuk duroj dot
Hajde zemer hajde sot

Ref.
Aman nese puthjen tone skam
Zemra jeme vetem qan
Dashnin fal aman aman (2x)


Kristi - Aman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman".
3. Video është e këngës "Aman", por nuk këndohet nga Kristi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristi Lamaj:


Komente 0