Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi - Je Bere Nuse E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Je bere nuse bukur
Çudite dynjane
Hidhe hidhe vallen
Da moj me ngadale (2x)

Pa shiko vellane
Sa shume po mendohet
I vjen keq per ty moj
Se ti do largohesh (2x)

Neser ne mengjes
Do lesh nene e babe
Do ti marri malli
Presin te vish prape (2x)

Neser ne te gdhire
Do niset bandilli
Lotet qe po derdhe
Te ndrin si floriri (2x)


Kristi - Je Bere Nuse E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Bere Nuse E Bukur".
3. Video është e këngës "Je Bere Nuse E Bukur", por nuk këndohet nga Kristi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristi Lamaj:


Komente 0