Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi - Erdhën Të Të Marin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Bubulline pas malit o
Nena ime moj neno (2x)
Erdhen te te marin o
Bija ime moj bije o (2x)

S’kam se ku te fshihem o
Nena ime moj neno (2x)
Ne rrenje t’trendafilit o
Bija ime moj bije o (2x)

Eshte i vogel dukem o
Nena ime moj neno (2x)
Hidhi uje te rritet o
Bija ime moj bije o (2x)

Ajo pune donte kohe
Nena ime moj neno (2x)
Qe pa ndare diten o
Bija ime moj bije o (2x)
Kristi Lamaj
Publikimi: 11/12/2020
Orkestrimi: Genci Malaj
Video Produksioni: Envato


Kristi - Erdhën Të Të Marin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhën Të Të Marin".
3. Video është e këngës "Erdhën Të Të Marin", por nuk këndohet nga Kristi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristi Lamaj:


Komente 0