Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi Lamaj - Ç’më Ka Marrë Malli Rëndë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ç’më Ka Marrë Malli Rëndë" kënduar nga Kristi Lamaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ç’më Ka Marrë Malli Rëndë".

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
Kristi Lamaj
Publikimi: 01/12/2023
Muzika: Nertesi Asllani
Teksti: Nertesi Asllani
Orkestrimi: Edmond Zhulali
Fyell: Vendim Kapaj
Klarinet: Shaban Cela
Video Produksioni: Jur AgushiKristi Lamaj - Ç’më Ka Marrë Malli Rëndë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç’më Ka Marrë Malli Rëndë".
3. Video është e këngës "Ç’më Ka Marrë Malli Rëndë", por nuk këndohet nga Kristi Lamaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Kristi Lamaj:


Komente 0