Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi - I Love Her Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Love Her" kënduar nga Kristi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Chris Brown - I Love Her

Oh yeah, yeah, yeah

Baby, I know you gon' blame me for every problem (na na no, yeah)
When everybody got some skeletons in their closet (oh yeah, huh)
You’re always saying I don't love you right? (I know you would, huh)
And now you looking for somebody that's gon' do you better
I know you f**k with bi**hes, hope they get you wetter
Yeah, yeah, yeah, yeah
I hope you naked with some bi**hes in Jamaica
Me not gon' deal with f**k freaky, get da paper
I know you better, when we all alone
Fuck a text message or a letter, bi**h, we grown
Bein' sneaky and f**kin' with a lame nigga
Live your life, bet you won’t be the same, nigga

They say haters be in they feelings
I've been a sucker for the love, gotta let it go
'Cause I see that you love different
My homies always tryna tell me nigga, let her go

[REF.:]
But I love, I love, I love her, I can't let her go
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
I love, I love her, I can't let her go (oh)
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
I’ma do what I got to do, baby
But I love, I love, I love her, I can't let her go

When I lick the pussy, don't hear talking
I'm not gonna, I'm gon' haffi find a way out
Me want that box right now, get me vexed, turn the lights down
Don't let these girls f**k your head up
I wanna lick it so you tell your bi**hes I did my thing
Even though you said you wouldn't say nothing
Tryna get your bi**hes away from me
'Fore I pull it out and slice something

They say haters be in they feelings
I've been a sucker for the love, gotta let it go
'Cause I see that you love different
My homies always tryna tell me nigga, let her go

[REF.:]
But I love, I love, I love her, I can't let her go
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
I love, I love her, I can't let her go (oh)
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
I’ma do what I got to do, baby
But I love, I love, I love her, I can't let her go

Dj Sadi - I Love Her

part 1 :

i love her thats everything i know
i love her more than everything in the world
i need her to have here by my side
i need her thats all that i want
because im so alone and world ist 2 long
i want her by my side thats all i want
what the hell is now happing 2 mee
i dont belive that she is the only one for mee
i love her so much and i hope she loves mee 2
i need her by my side thats the fucking true
she is so cute and she is very hot
she is the only thing that i need in these world
i like her hair and i like her style
i like everything she says and smils
because im so alone and im falling in love
i need her by my side thats all i know

part 2 :

cause every time i see her i need her more
she is the best thing that i have in these world
she has the cutes smile she has the best eyes
and her face shines like the stars in the sky
because she is so cute i had too write these song
i think about her i hop she dont thinks wrong
every time i go 2 sleep i think about her
every time i wake up i hope she es here
because she is the only one that i need
she is the only one that i see in my dreams
i need her by my side now and for ever
i need 2 tuch her buddy now and forever


Publikimi: 01/12/2001Më Shumë Këngë Nga Kristi Popa:


Komente mbi këtë këngëKristi - I Love Her
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love Her".
3. Video është e këngës "I Love Her", por nuk këndohet nga Kristi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.