TEKSTESHQIP

Kristi
Kenge Moj
Lyrics

njerez ka shum njerez ne kte bot te vrar te vuajtur qe duan te gjejn pak shpres shko pra shko shko gjalle krishtin gjalle krishtin se ku jan pa shpres heeejjj

kenge moj ti shko merr dhene kush ta ngriti ty moj folene kenge moj na mbush me gxime se tek ti gjejm ngushellime hej hej hej hej-hej hejjj

(2x)
kenge moj buqit ne male dhe barinjt let hedhin valle eee edhe qingjat le te blegerojne kur bilbilat te kendojn o hejjj

kenge moj ti shko merr dhene kush ta ngriti ty moj folene kenge moj ta mbush me gxime se tek ti gjejm ngushellime hej hej hej hej hej hejjj

(2x)
kenge moj buqit ne male dhe barinjt let hedhin valle edhe qingjat le te blegerojne kur bilbilat te kendojn o hej hejjj

(3x)
kenge moj buqit ne male dhe barinjt let hedhin valle edhe qingjat le te blegerojne kur bilbilat te kendojn o hej hejjjj

he hej he hej hej hej hej hej hejjjj he hej he hej he hejjjjj hej

DËRGOI: