A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kristina Deda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Kristina Deda është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore vajtuese. Kristina e filloi karrieren si kengetare qe ne moshen 16 vjecare ku mori pjese ne shume emisione kengesh. Më datë 19 Janar 2014, Kristina Deda publikon videoklipin "Dashuria Ime". Për orkestrimin u kujdes Mark Gjoka. Më datë 1 Nëntor 2014, Rati publikojnë videoklipin "Si Gjynah", në bashkëpunim me Kristina Deda & 52oni. Më datë 20 Janar 2016, Kristi publikon videoklipin "E Jemja". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Irsa Qosja

Orjola Xhemollari

Adalena Seferi

Semi Jaupaj

Linda Sadiku

Sabina Dana

Megi Laska

Nertila Selmanaj

Gerta Mahmutaj

Marjeta Billo


Tags: Kristina Deda, Kristi, Tina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019