Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Deda - Dashuria Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  18

Kristina Deda
NESE SONTE THEHET GOTA
NESE ME NGUSHELON
GJITH BOTA
NESE DHE QIELLI QAN
SONTE PER MUA
JO SKAM ME TE HARRUAR

EDHE LULET DO VENITEN
EDHE SHOKT DO TME MERZITEN
EDHE ZEMRA QE PO QAN
HIQ PA NDAL JO KURR SDO TA FAL

REF 2x
DASHURIA IME
SOT ME KAN TREGU
DASHURIA IME
QE ME JE LARGU
DASHURIA IME
ME TY ISHA MESUAR
TI PER MU DO TMBETESH
I PAHARRUAR.

NDERSA GJITH QYTETI FLET
TI NE PREHER DIKUJT I BJEN
E UN PERQAFOJ NJE FOTOGRAFI
QE ME MBET NGA TI

E LA ZEMREN NDUAR TUAJ
TJETER KUSH TME KET ME SHKRUAN
KOH E FUNDIT KAM KUPRU
QE ME JE LARGU

REF 2X
DASHURIA IME
SOT ME KAN TREGU
DASHURIA IME
QE ME JE LARGU
DASHURIA IME
ME TY ISHA MESUAR
TI PER MU DO TMBETESH
I PAHARRUAR.


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Kristina Deda
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/01/2014
Orkestrimi: Mark Gjoka


Kristina Deda - Dashuria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime", por nuk këndohet nga Kristina Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristina Deda:


Komente 0