Kristina Leka
Kristina Leka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Kristina Leka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Kristina Leka merr pjesë në X Factor Albania 3. Në vitin 2016, Kristina Leka merr pjesë në The Voice Of Albania 5....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0