Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kristina Përbasha - Në Sofrën E Miqësisë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1990

1990-11-30T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 29-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Sofrën E Miqësisë" kënduar nga Kristina Përbasha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kristina Përbasha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet