Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Xega

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Kristina Xega është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Në Nëntor 2008, Kristina Xega merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Vetem Nje Here". Në Maj 2009, Kristina Xega merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Flake Ne Nje Ere"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatime Jashanica

Floriana Kastrati

Sheribane Krasniqi

Suzi

Arbnora Hashani

Herolinda Bucaliu

Albana

Violeta Marku

Merita

Xhenet Haxhaj

Tags: Kristina Xega, Kristina Xerga


Komente mbi këtë artist