Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kristine Elezaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  69
BIOGRAFIA: Kristine Elezaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fierce, fun, edgy, and brave are just some of the words that describe Kristine Elezaj. Kristine emerges on the music scene with a voice and style that defy club scene complacency. Combined with her incredible beauty, fashion style and one of her favorite hobbies - rally car driving, Kristine is a uniquely sensational artist that stands apart from the rest. A young Kristine got her professional “stage” start when the legendary Nick Ashford in...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareNo Questions Remain (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Juna Manaj

Liridona Sinani (Dona)

Albina Xhons

Samanta

Blerina Osaj

Kristela Gjoka

Jona Koleci

Dr.Nice

Anisa Dervina

Onanta Spahiu

Tags: Kristine Elezaj, Kristine, Kebe


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet