Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristo - Naten E Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

NATEN E MIRE PRINCESHA IME
NE NJE BOTE TJETER NE ENDERRIME
ATY KU DUA TJEM EDHE UNE PER TY DIKUSH
EDHE ME SHUME
NATEN E MIRE BUZEQESHJA IME
NJE BOTE ME ENDRRA DHE PLOTE TRILLIME
ATY KU MBASE JAM EDHE UNE PER TY DIKUSH
VETEM NE GJUMË

REF:
NATË E MIRË NATË E MIRË
MENDO EDHE PER MUA NE ERRËSIRË
NATËN E MIRË BOTA UROJË
EDHE PSE PA TY PRAPË TY MENDOJË
ATY KU MENDJA IME SHKON
ME TY DHE RETË PO I KALOI
ATY KU BOTA IME PERFUNDON
ÇDO ENDERRIM PER TY FILLON

GJUMIN E MIRË NDJESI E BUKUR
TI JE NJE ENGJËLL
TI JE NJE FLUTUR QE FLUTURON
N KRAHARORIN TIM DHE SJELL VEÇ PAQE
DHE SJELL VEÇ GËZIM

REF:
NATEN E MIRE PËR ATA SY
DHE PSE NUK DUKEM UNË JAM ME TY
DHE PSE NUK FLAS NUK MË DËGJON
ATY ME KE TEK ËNDRRA JONË

NATËN E MIRË NATË E MIRË
MENDO EDHE PËR MUA NË ERRËSIRË
NATË E MIRË BOTA UROJË
EDHE PSE PA TY PRAPË TY MENDOJE
ATY KU MENDJA IME SHKON
ME TY DHE RETE PO I KALOI
ATY KU BOTA IME PERFUNDON
ÇDO ENDERRIM PËR TY FILLON


Ky tekst u dërgua nga ADELAJDAKristo Thano
Publikimi: 01/03/2014
Festivali: Top Fest 11


Kristo - Naten E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naten E Mire".
3. Video është e këngës "Naten E Mire", por nuk këndohet nga Kristo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristo Thano:


Komente 0