Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristo Thano - Ne Ajer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Hey, sedi a po e kupton pse veten kufizon
Sa her aty kalon

Hey, pse fjalet nuk i the un jam kur ti nuk je
Ne ajer jemi ne

Uuu uu uuu me ty ne ajer me ty ne ajer oooo
Uu uu uuu me ty ne ajer te dy ne ajer

Refreni : Se edi a e kupton qe jam ne Ajer jemi ne ajer te dy ne ajer

Sedi apo e mendon qe je ne ajer, jemi ne ajer te dy ne ajer

Strofa 2: Hey aty kush nuk na sheh brenda vetes me fsheh
Pse jam kur ti nuk je?

Hey sedi a e kupton qe te dy na bashkun edhe na ndan loja jon.

Uuu uu uuu me ty ne ajer me ty ne ajer oooo
Uu uu uuu me ty ne ajer te dy ne ajer

Rrefreni 2 x.


Ky tekst u dërgua nga MalvinaKristo Thano
Publikimi: 15/05/2017
Festivali: Shkodra Fest 3


Kristo Thano - Ne Ajer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Ajer".
3. Video është e këngës "Ne Ajer", por nuk këndohet nga Kristo Thano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristo Thano:


Komente 0