TEKSTESHQIP

Kristo Thano
Nje Jete
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Jete" kënduar nga Kristo Thano.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Maj 2013, Kristo Thano publikon videoklipin "Nje Jete".