Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krriki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Emri i Vërtetë:
  • Valdrin Gashani
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Krriki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. KRRIKI - Valdrin Gashani vjen nga fshati Qendres i Drenices. Eshte 19 vjeçar dhe vijon mesimet ne shkollen Teknike " Fehmi Lladrofci " Ne Drenas. Ai ka realizuar disa kenge dhe pritet qe se shpejti te promovoj edhe albumin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sacrifice

Monny

VZ

ZeeroMan

Izi

Caspo

Anonimos

Agresioni

Merytoni

Mr.Trimi

Tags: Krriki, Valdrin Gashani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet