Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krriki - Princeshes Tem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Bile s'paku ni her n'jet me bujtsi du met fol edhe pse ti spe ndjen un me zemer jom lodh pom mungon gjdo kujtim ende tpres me mu kthy edhe pse se meritoj n'zemer tkom mshel me dry ma morre zemren me dy fjal jo s'pendona kurr je e vetmia qe ma fale nje njeri qe se kum pas kurr m'bane mu ni si princ si princesha jem ti per ty gjdo sen e boj nuk t'harroj as ner dhe kisha dasht edhe niher n'shesh me ti mbyll syt buzqeshja jote n'menen teme knej vetmia po m'byt un nuk kesh fajtor por viktim i xhelozis mas besimit n'ty qe pata besom tjert ma kan burgis gabimet dyt kena boll tek njeri tjetrit jena pshtet ja arriten me na nda diqka qe se kam prit njet ndoshta nuk a shum von
t'lutna lexoje ket leter nese sdon mem lan vet tpres te vendi i vjeter

Ref.
Ejejjejej Ouououououuuuuu
(4x)

nuk harrohen ato puthjet ledhatimet me ty du met pas edhe niher me ti puth ata sy met shtrengu perqafim teper je kam mungon kom nevoj met pas ngat kjo vetmi pom shkatron mos i ngo tjert qka t'thojn degjo veq zemren tane ti vendos mos lejo tjert me vendos per fatin tan skan mujt prind me na nda ky fundim pa kuptim prap se prap jam fajtor nuk i la tjert n'gabim mos gabo per ni moment gati 2 vjet mi shkel mos e largo ni t'vertet per dikan qe ska vler edhe pse tjert thojn jo e di ma mir se gjithkush jetoj thell n'zemren tane venin sun ma nxen kerkush mos maj inat me mu se koha po na ik si n'prall merre forcen ... se sum don me ma fal asht hera e fundit qe pot tham ti vendos per kit senin jom i gatshem per gjithqka edhe nese kjo um dhem

Ref.
Ejejjejej Ouououououuuuuu
(4x)


Ky tekst u dërgua nga Cocaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Krriki
Publikimi: 17/02/2012


Krriki - Princeshes Tem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princeshes Tem".
3. Video është e këngës "Princeshes Tem", por nuk këndohet nga Krriki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krriki:


Komente 0