TEKSTESHQIP

Krriki
Proud To Be Albanian
Lyrics

Turkish Beat Albanian Style Kthehet Mbreti n'Mikrofon Ndash per Rep Ndash per Rrug Qashtu qysh ty t'konvenon Kado qe shkoj un Pesh e Qoj Qyteti bohet Krejt i Jemi Se qaty ku une Shkeli Ti veq mun Me prit Mas reni aa!! Nuk mun mu shty Me mu Se n'kit q** nane un jom 1sh Ti doN Mu kap me mu Po une ty t'thej 7-8 fish Se jom Shqiptar jom Krenar Vij prej vendit Historik Jom Drenicak deri n'dhe Ta boj Clack edhe Click Nisja ik Se ska hajgare Qesum Pluma per Vllazni Rrajt e mija jan Shum fell D D D Deri n'MAFI Direkt prej Graz'it n'Austri Si Azem Bejta anena Ska rendsi ku Mka qu Jeta Un jom Shqipe me Dy Krena Hallakam po Bahet veni Kur e nijn Muziken tem I ka marr Malli per mem ni Tu e ban ni Qisi sen Sa t'kom Gjak Neper vena Muzika jem ka me Mbet Veper Ska Rendsi se Ku jetoj Une m'bes Ujk i Vjeter

Kuq e Zi si Lorik Cana Une Godas per Atdhe Jena krejt Zemer Luana Ma Kadale me Ne Jom trim si Taulant Xhaka Sma Trem Synin 1Serbi Sguxon me ma prek Flamurin Se krejt Robnimin ta Q* Jemi Gjak i Skenderbeut Bac Ademi Na ka msu Snav Dhimbset Jeta per Atdhe Deri n'Fund kem me Luftu Zemra i Rritet qdo Shqiptari Kur i sheh kta Zogj Shqiponje Ta mbrojn Flamurin me Gjak Ty oj Nana Marigone Shkojm e Vijm me Fitore Jem Ilir jem Dardan N'Beograd po Valon Shqipja Biri kurves Sllobodan Bes me Shkja Nuk ka Kan pre Gra kan pre Fmi Nuk harrojm ku i kem Rrajt Na Shkrujm me Gjak Histori Amanet na kan lan t'Part Me rujt Gjuhen me rujt Nderin Boni m'preke kto Dy sene Un ta shkrepi Revolverin Jena Shqipe Jena Bossa Jem Luana skena Frike Njo per Krejt Krejt per Njo Jena Bashk SHQIPNI ETNIKE

DËRGOI: