A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krusita Stafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  165
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
BIOGRAFIA: Krusita Stafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2011, Krusita Stafa shpallet fituese në Gjeniu I Vogel 4. Në Tetor 2018, Krusita Stafa merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Akull"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Fituese e

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emmy

Kieda Budini

Jeta Faqolli

Sheila Haxhiraj

Ertila Koka

Saelma

Elia

Blerina Matraku

Entela Zhula

Nidora Gjyriqi


Tags: Krusita Stafa

Krusita Stafa në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019