A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kthjellu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Kthjellu është një grup artistësh i njohur. Në Prill 2005, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Hera E Fundit". Në Prill 2006, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mundohem Te Harroj". Në Qershor 2006, Alban Skenderaj & Kthjellu marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Diçka". Në Maj 2007, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Pafundesi". Në Dhjetor 2007, Kthjellu marrin pjesë në Festivali i 46-të në RTSH me këngën "Dhome". Në Prill 2007, Kthjellu mar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Mentor Haziri

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

7me7

Kadenca Dhe Naseri

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Infinit Records

Potpuri Me Bilbilat

Grupi ARB

Tempulli G

Madd Dogs


Tags: Kthjellu, Grupi Kthjellu, Mentori, Mentor Haziri

Kthjellu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019