Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Kthjellu - Tonight Is Your Night  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2010

2010-06-30T08:51:46

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tonight Is Your Night" kënduar nga Kthjellu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kthjellu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kthjellu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet