Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kudret Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Kudret Ismaili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 31 Maj 2013, Kudret Ismaili publikon videoklipin "Kurbeti". Më datë 15 Nëntor 2019, Kudret Ismaili publikon videoklipin "Nje Puthje E Jotja Sa Nje Shishe Verë". Më datë 5 Qershor 2020, Kudret Ismaili & Fjoralba Zeqollari publikojnë videoklipin "Do Te Marre E Mos Beje Naze". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT. Më datë 23 Prill 2021, Kudret Ismaili publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrapo Hazizaj

Refat Sulejmani

Nimet Sulkaj

Behar Spahiu

Altin Malo

Fatos Xhaferi

Perlat Pashaj

Rexhep Sinaj

Redi Penko

Klordian Rama

Tags: Kudret Ismaili, Kurdet Ismaili


Komente mbi këtë artist